Asia - Journey Updates

Jeszcze raz dziękuję kochany Shlomo!!
Od 13 stycznia sumiennie każdego dnia na serce i na czoło - healingolive?
Kilka miesięcy temu moje życie się zawaliło…Do tego stopnia, że nie wiedziałam już kim jestem…
Ale od około dwóch tygodni czuję się o wiele lepiej i spokojniej. Więcej czytam i samo to, że uważniej patrzę na to, co się dzieje we mnie i dookoła mnie wpływa na mnie kojąco. Wiem - to wszystko jest bardziej złożone, ale myślę, że to - iż moja dusza zaczyna się zestrajać z bardziej jasnymi klarownymi liniami życia ( Transurfing) - jest w dużym stopniu zasługą ShlomoHealingMiracleOlive ?
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!!??

Jeszcze raz dziękuję kochany Shlomo!!
Od 13 stycznia sumiennie każdego dnia na serce i na czoło - healingolive?
Kilka miesięcy temu moje życie się zawaliło…Do tego stopnia, że nie wiedziałam już kim jestem…
Ale od około dwóch tygodni czuję się o wiele lepiej i spokojniej. Więcej czytam i samo to, że uważniej patrzę na to, co się dzieje we mnie i dookoła mnie wpływa na mnie kojąco. Wiem - to wszystko jest bardziej złożone, ale myślę, że to - iż moja dusza zaczyna się zestrajać z bardziej jasnymi klarownymi liniami życia ( Transurfing) - jest w dużym stopniu zasługą ShlomoHealingMiracleOlive ?
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!!??

W tym miesiącu zaczynam coraz lepiej rozumieć, jak bardzo ważne dla mnie jest to - LET GO AND TRUST - ale dla mnie to zawsze było trudne… Teraz małymi kroczkami udaje mi się to i nawet te małe zwycięstwa owocują WIDOCZNĄ DLA MNIE ZMIANĄ na lepsze i spokojniejsze relacje z samą sobą iinnymi. Pozdrowienia dla Ciebie Shlomo i dla innych!! ?

Przepraszam Shlomo za spóźnienie, ale nie wiedziałam,co napisać…Właściwie od około miesiąca czuję się dziwnie… to jakiś rodzaj odrętwienia…Ale w tym stanie uświadomiłam sobie coś dla mnie ważnego; dużo czasu zajmowało mi myślenie o tym, czego bym sobie życzyła zamiast TEJ WŁAŚNIE CHWILI TU I TERAZ… że nie jest ona wystarczająco dobra…I przyszło mi na myśl - …a gdyby tak powitać i pokochać każdą kolejną chwilkę…?
Wiem że generalnie nie jest to odkrywcze,ale DLA MNIE JEST!
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich !! :slight_smile:

To był ciężki miesiąc, ale zrozumiałam coś ważnego- zamiast wciąż dopasowywać się do oczekiwań innych- postanawiam być autentyczną mną :wink: Pozdrawiam!?

Przepraszam, że dopiero teraz piszę.Ale nanaprawdę nie miałam o czym pisać - to był czas zastoju/ zawieszenia.
Ale ostatnio zaczęłam czytać książki dr Michaela Newtona - “Journey of souls. Case studies of Life Between Lives.” i resztę.
Dopiero teraz rozumiem lepiej co to znaczy, że jestem duszą która ma ciało.
Bardzo dziękuję Shlomo za Twoje dobre serce!! Pozdrawiam ciepło!!?